Čarodějnice věští na Zámku Potštejn

  • 12.4.2018

Speciální čarodějné prohlídky nejen pro rodiny s dětmi. Celý zámek se zahalí do čarodějnického hávu.

Čarodějnice věští na Zámku Potštejn

Zámek Potštejn se na dny 28. a 29. dubna převlékne do čarodějnického hávu a sletí se sem čarodějnice a kouzelníci ze všech koutů světa. Toto historické místo se svými nekonvenčními prohlídkami zámeckých interiérů liší od ostatních památek svého druhu. 

Představení s 18 herci zaručí zábavu pro celou rodinu.

Příběh, který návštěvníci shlédnou tentokrát, bude složen z několika pravdivých i smyšlených událostí. Pohrkaná Tejna z Potštejna je v nesnáích, rozbila si své věštící zrcadlo a nesmí tak na čarodějnický rej. Přijďte jí pomoci vyluštit zaříkávadla, uspat duchy, spojit runy, oživit kámen a uvařit lektvar. Místnosti potštejnského zámku se promění v divadelní parket, kam se nastěhují všechny potřebné propriety. 

Celý zámek se zahalí do čarodějnického hávu. Ze zámecké jídelny se tak stane kamenná sluj čarodějnice matky, nejstarší místnost na zámku se promění v jedovou chýši a výstavní galerie bude předělána na les s domkem babky kořenářky. Do hudebního salónku se nastěhuje opravdový strom, kolem něhož čarodějnice budou tančit na svém závěrečném sletu.

Čarodějnice najdete i v zámecké cukrárně. Pouze tento víkend!

28. a 29. dubna od 10 ho 16 hodin.

Rezervace nutná na tel. čísle 728 939 028

Rezervace

Zámek Potštejn v médiích

Toulavá kamera 2009
Toulavá kamera 2011
Památkový inspektor na Zámku v Potštejně
iVysílání