Zámecké ubytování na zámku Potštejn

Tento balíček zahrnuje pobyt v zámeckém hotelu a klasickou prohlídku zámku, kterou od nás dostanete zcela ZDARMA. Máme pro vás ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i zámeckých apartmá pro čtyři osoby. Také vám nabízíme možnost využít nabídky snídaně, která se nabízí v zámecké cukrárně.

Dvoulůžkové pokoje

Nabízíme vám ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Všechny jsou zařízeny v zámeckém stylu a nachází se v druhém patře budovy. Pokoj se skládá z předsíňky, luxusní koupelny a ložnice s novým intarzovaným nábytkem, stylovými závěsy a nádhernými dobovými doplňky. Některé pokoje mají výhled do zámeckého parku, jiné zase na překrásnou zříceninu Potštejnského hradu. Všechny pokoje jsou rovněž vybaveny LCD televizory.
Wi-fi připojení zdarma je u nás samozřejmostí. Ceník ubytování a ostatních služeb naleznete zde.

Dvoulůžkový pokoj Zámeckého hotelu

Čtyřlůžkové pokoje - zámecké apartmány

Zámek disponuje třemi zámeckými apartmány. Jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro páry, které si chtějí dopřát ten nejvyšší standard a pravý zámecký luxus. Všechny apartmány jsou stylově laděny do odstínu červených a lososových barev. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem či vanou, fénem i koupelovými doplňky. Ceník ubytování a ostatních služeb naleznete zde.

Zámecký hotel

CHECK-IN A CHECK-OUT

Check-in (přihlášení na ubytování) probíhá od 14.00 hod.
Check-out (odhlášení z ubytování) probíhá do 10.00 hod.

Kontaktujte nás

Zámek Potštejn, Jarníkova 1
517 43 Potštejn

Tomáš Dvořák
mobil: +420 702 188 769
mobil: +420 731 764 380
e-mail: hotel@zamekpotstejn.cz
e-mail: zamek@zamekpotstejn.cz

Marek Malý
mobil: +420 702 066 213
e-mail: zamek@zamekpotstejn.cz

Rezervace ubytování