Romantické ubytování na zámku

Zámecký hotel, ubytování na zámku Potštejn

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá.

Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pro hosty máme připravenou širokou nabídku soukromých večeří v zámeckém salónku. Využijte možnost soukromých prohlídek zámku, sklepení, zámecké kavárny s dětskou hernou či přilehlého parku v anglickém stylu. Ubytování na zámku je nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme jednotlivé pobyty i zážitkové balíčky.

V rámci ubytování si můžete vybrat z těchto typů komnat:

 • dvoulůžková komnata
 • čtyřlůžková komnata
 • apartmá

 

Zážitkový pobyt s programem

Mít možnost spát na zámku, to pro normální smrtelníky není všední záležitost. Využijte proto příležitosti a zpestřete si pobyt zážitkovým programem. Už příjezd může být jedinečný, když si objednáte welcome drink na pokoj. Pokud přijíždíte s přítelkyní nebo manželkou, určitě ji takové přivítání překvapí a naladí tu správnou romantickou atmosféru. Tu ještě zdokonalíte, pokud si objednáte na pokoj květiny, nebo ráno snídani na pokoj. Dokonalost vašemu pobytu dá večeře v zámeckém salónku se soukromou obsluhou v barokních kostýmech. Něco takového jinde nezažijete.

Každý jsme jiný. Možná by vám vyhovoval pobyt, tak jak jsme jej popsali, ale stejně tak se může stát, že si svůj servis raději vyberete. Chceme, abyste byli u nás spokojení, a věříme, že si umíte vybrat. Zde si můžete sestavit pobytový balíček na míru právě Vám. Stačí, když do své objednávky ubytování uvedete číslo položky, kterou chcete zpestřit pobyt. Nezapomeňte, že zážitkový balíček, musí být objednán předem, abysme vše měli připraveno.

Sestavte si svůj balíček:

Svůj pobyt na zámku si můžete zpříjemnit objednáním služeb, které k zámku patří. Zámek není běžný hotel a tak snídani si můžete objednat bohatou snídani na pokoj, nebo vás u večeře bude obsluhovat osobní lokaj v dobovém barokním oděvu. Už příjezd může být jedinečný, když si objednáte welcome drink na pokoj. Pokud přijíždíte s přítelkyní nebo manželkou, určitě ji takové přivítání překvapí a naladí tu správnou romantickou atmosféru.

Svůj pobytový balíček služeb si můžete vybrat z níže uvedených položek. Stačí, když do své objednávky ubytování uvedete číslo položky, kterou chcete zpestřit pobyt. Nezapomeňte, že zážitkový balíček, musí být objednán předem, abychom vše měli připraveno.

Výběr služeb:

 • 10. květiny na pokoj 700 Kč
 • 11. welcome drink na pokoj 450 Kč
 • 12. ovocná mísa plná vitamínů 600 Kč
 • 13. bohatá snídaně na pokoj - příplatek 300 Kč/osoba
 • 14. večeře v zámeckém salónku, včetně dezertu, lahve vína, kávy a nealko nápojů 5 800 Kč

Výběr prohlídek:

 • 1. prohlídka Bubákova 160 Kč/os.
 • 2. prohlidka Pohádkova - 60 Kč/osoba
 • 3. hraná prohlídka dospělí 180 Kč, děti 140 Kč
 • 4. prohlídka hist. interiérů 160 Kč dospělý, zlevněné 120 Kč

 

Upozornění!

Z​ámecký hotel je otevřen pouze v době, kdy je zámek v provozu, tedy od května do září.'
V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle: 702 188 769. 

V případě dojezdu po 18:00 účtován bude účtován poplatek 500,-Kč za hodinu.
Po 18:00 hodině může být pokoj obsazen jiným zájemcem.

Kontaktujte nás

Zámek Potštejn, Jarníkova 1
517 43 Potštejn

Provoz, program:
mobil: +420 728 939 028
e-mail: zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz

Hotel: 
mobil: +420 702 188 769
e-mail: zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz

Svatby: 
mobil: +420 721 371 464
e-mail: hotelzamekpotstejn@gmail.com