Nejkrásnější svatba - plánujete svatbu?

Prožijte svůj svatební den na zámku Potštejn

Na zámku rodinného stylu z 18. století můžete prožít svůj velký den. Nechte si uspořádat překrásný svatební obřad ve stylovém prostředí.
Zámek Potštejn je svou romantickou scenérií a překrásným parkem důstojným prostředím a tou pravou volbou pro váš svatební den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb.

NEJPRVE SI PROHLÉDNĚTE NAŠE SVATEBNÍ VIDEO...

Celá organizace vaší svatby začíná prvním setkáním přímo na zámku. Svatební koordinátor vás uvítá ve své kanceláři, kde mu nejprve sdělíte vaše představy, pokusíte se najít termín pro svatební den a shlédnete svatební fotoknihu, která vám pomůže představit si, jak váš slavnostní den bude vypadat. Svatební koordinátor vám také přesně poradí, co kdy je třeba zajistit, jaké úřední náležitosti je nutné vyřídit a na co si dát při plánování svatby pozor. Společně vyplníme formulář a podíváme se do zámeckých komnat na všechna obřadní místa i do místností, v nichž je možné se po obřadu fotografovat. Pokud sháníte kontakt na tvůrce krásných svatebních oznámení, můžeme vám doporučit http://www.ioznameni.cz/.

Navštívíme také Zlatý salónek (max. kapacita 20 osob), zámeckou kapli (max. 20 osob), Růžovou zahradu (max. 150 osob) i věhlasný Mramorový sál s kapacitou 120 osob na svatební obřad. Krom těchto míst vás zavedeme do Hudebního salónku, nejstarší renezanční klenuté místnosti, tzv. "pánské trucovny", a také do nově vybudované a luxusně zařízené Zámecké knihovny. Tato místnost slouží novomanželům jako prostor pro svatební hostiny. Maximální kapacita červeno-zlaté čalouněné místnosti s překrásnými lustry, honosnými závěsy a rodovou galerií je 40 osob při slavnostní svatební tabuli. K dispozici vám je též soukromá koupelna a zázemí pro catering.

Dále snoubencům ukážeme zámecké nádvoří a zámeckou kavárnu, kde svatební hosté relaxují v době, kdy se nevěsta se ženichem fotografují v zámeckých komnatách. O svatební hosty je třeba se tímto způsobem postarat, neboť čekání na parkovišti může být v parných letních měsících velice vyčerpávající. U nás svatební hosté v poklidu odpočívají nad šálkem dobré kávy, nebo se jdou projít do přilehlého zámeckého parku.

Též svatebním hostům nabízíme možnost jít během vašeho fotografování na prohlídku zámeckých interiérů, což bývá zpravidla velice oblíbeným zpestřením svatebního dne. Nemusíte se stresovat, že na vás hosté nervozně čekají. Budete se v klidu fotografovat a užívat si zámeckého luxusu.

Svatební hosté mají možnost ubytovat se v luxusním zámeckém hotelu, který se nachází přímo v budově zámku. Máte tak jedinečnou možnost prožít váš svatební den od rozbřesku přes přípravy na svatbu, svatební obřad, hostinu, večerní oslavu až po romantickou svatební noc v novomanželském apartmá.

Chcete i vy prožít svůj svatební den v pohádkovém prostředí zámku? Nezávazně nás kontaktujte na telefonním čísle 721 371 464, nebo si schůzku domluvte e-mailem na adrese zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz. Budeme se těšit.

 Veškeré potřebné informace najdete zde: Informace pro snoubence.