Konferenční servis

Příprava konference je obvykle náročným úkolem vyžadujícím pečlivou organizaci. O jeho úspěšném zvládnutí mimo jiné rozhoduje výběr toho správného prostoru s potřebným zázemím a servisem. My vám ho nabízíme. 
Rozsáhlé historické prostory zámku Potštejn jsou ideální pro pořádání prezentací, konferencí i školení manažerů a zaměstnanců, prezentace či vícedenní teambuildingové akce s možností ubytování. 
Pro zdárný průběh vašich akcí nabízíme zajištění technikou:

  • výkonný projektor
  • promítací plátno
  • flipchart

Uspořádání prostor a stolů může být do U, do T, klasické lavicové, nebo je možná konferenční podoba pouze se židlemi bez stolů. Řekněte si, jaká je vaše představa a co potřebujete. Vyjdeme vám maximálně vstříc.

Coffee break je při těchto akcích samozřejmostí. Kávu budete mít k dispozici tak často, jak budete chtít, a v takovém množství, jakém si budete přát. 

Po celou dobu vaší akce zajistíme cateringový servis podle přání. Rozviňte svoji představivost. Jste na zámku, a tak nemusíte zůstat jen u obložených mís, koláčů, cukrovinek a kávy. Stejně tak můžete grilovat a večerní program doplňte o noční prohlídku zámku. 

Uvažujete o pronájmu či ubytování u nás a máte ještě nějaké dotazy? S důvěrou se na nás obraťte.

 

Kontaktujte nás

Zámek Potštejn, Jarníkova 1
517 43 Potštejn

Svatby:
mobil: +420 721 371 464
e-mail: zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz

Provoz, program:
mobil: +420 728 939 028
e-mail: zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz

Hotel:
mobil: +420 702 188 769
e-mail: hotelzamekpotstejn@gmail.com