Konferenční prostory na zámku Potštejn

Jedinečné prostory pro pořádání svých konferencí, prezentací, školení nebo teambuildingových akcí najdete na zámku Potštejn. Máme k dispozici několik salónků s rozdílnou kapacitou od 30 do 150 osob, v podobě, jaké je zde nechal vybudovat hrabě Jan Ludvík Harbuval Chamaré.

Můžete si vybrat z těchto zámeckých sálů

  • Mramorový sál má podle uspořádání kapacitu od 100 do 150 osob.
  • Modrý salónek má kapacitu 30-50 osob.
  • Zlatý salónek má kapacitu 20-30 osob.

Zámek vám pochopitelně může být k dispozici celý, což je zvláště vhodné, pokud chcete paralelně řešit několik rozdílných témat a máte společnou uvítací a závěrečnou část.

Mramorový sál

Mramorový sál (nebo též pilastrový sál) je největším a také nejhonosnějším prostorem zámku Potštejn s kapacitou podle uspořádání 100 - 150 konferenčních hostů. Sál se pyšní výbornou akustikou a doporučujeme jej všem klientům. Budete zcela jistě spokojeni.

Mramorový sál v současnosti funguje jako hlavní reprezentativní prostor zámku. Sál byl zpřístupněn po náročné rekonstrukci v roce 2007. Velmi složité bylo obnovit původní rokokovou výzdobu stropu. Ta je v sále jediná originální na zámku. Poškozené části umělého mramoru a také

Modrý salonek 

Krásný Modrý salonek má podle uspořádání kapacitu 30 – 50 osob a hodí se pro školení nebo konference s menším počtem účastníků. 

Zlatý salonek

Zlatý salonek je nejmenším prostorem s kapacitou podle uspořádání pro 20 – 30 osob
Jde o honosnou místnost vybavenou hnědozlatým intarzovaným nábytkem a nově obnoveným krbem s překrásným výhledem na zámecký park. Tato místnost byla zpřístupněna veřejnosti v sezóně roku 2010. Všechny pokoje v severním křídle zámku byly vymalovány nástěnnými malbami, ale jejich restaurování je velmi finančně nákladné, a proto došlo k zakonzervování malby a pro ukázku byl ponechán jen malý detail za dveřmi. Další zajímavostí jsou historické čtvercové parkety. 

Konferenční servis

Jaký servis máme pro vaši akci připraven, se dozvíte v sekci Konferenční servis.   
Věříme, že zámek Potštejn splní vaše nároky a zároveň se vám bude u nás líbit. Množství aktivit nabízí také blízké okolí. 

Nejste si stále jisti, zda je zámek vhodným prostorem právě pro vaše konference? Rádi byste zjistili více informací? Kontaktujte nás. 

Kontaktujte nás

Zámek Potštejn, Jarníkova 1
517 43 Potštejn

Svatby:
mobil: +420 721 371 464
e-mail: zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz

Provoz, program:
mobil: +420 728 939 028
e-mail: zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz

Hotel:
mobil: +420 702 188 769
e-mail: hotelzamekpotstejn@gmail.com